SSL
Gizlilik Sözleşmesi

https://kontor.limasolbank.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, Yaş, Telefon no, E-posta vb…) sizlerden talep etmektedir.

 

Limasol Türk Kooperatif Bankası veritabanında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya, çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Limasol Türk Kooperatif Bankası tarafından kullanılmaktadır.Gizlilik Politikasıherhangi başka bir kaynak veya yöntem kullanılmadan sadece Limasol Türk Kooperatif Bankası sitesi üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir.

 

Limasol Türk Kooperatif Bankası , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Kullanıcılarımızın satın alma işlemi sırasında bize vermiş olduğu kimlik, telefon numaraları, kişilerin izni olmadıkça 3.şahıs ya da kuruluşlarla paylaşılmaz.Bu bilgiler ödeme işlemleri ve fatura kesimi için istenmektedir.

 

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda Kredi Kartı Numarası, Son Kullanma Tarihi, CVV2 ve benzeri bilgileri bankamız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir. Bu bilgiler sistemimizde saklanmayarak silinmektedir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Limasol Türk Kooperatif Bankası veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

 

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Limasol Türk Kooperatif Bankası web kontor sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan
SSL 3D Securesistemi ile 256 bitşifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için kontorinfo@limasolbank.com.tr adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Saygılarımızla,
Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.,

 

 
  Copyright © 2014 Limasol Türk Kooperatif Bankası