SSL
Kullanım Şartları

(A) TELSIM:

Limasol Türk Kooperatif Bankası güvencesiyle oluşturulmuş bulunan https://kontor.limasolbank.com.tr  üzerinden bir defada en az 200 kontör en çokta 1,000 kontör olacak şekilde istediğiniz kontör adedini ve telefon numaranızı girdikten sonra işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kontör yükleme işleminiz tamamlandığında cep telefonunuza kısa mesaj gönderilecektir. Kontör yükleme işleminizin tamamlanmaması durumunda işlem sonunda alacağınız Telsim Online İşlem Kodunuz ile birlikte 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayıp yardım alabilirsiniz.

İşlem sırasında satın alacağınız kontör için hiç bir şekilde hatalı bir numaraya kontör yükleme şikâyeti kabul edilmemektedir. Yapacağınız işlemler sırasında sizlere kontörü hangi numara için aldığınıza dair uyarılar çıkmaktadır.

Bu uyarıları dikkate almak üyenin sorumluluğundadır.

 

(B) KULLANIM KLAVUZU:

İLK ADIM:

Online Üyelik Kaydı Limasol Türk Kooperatif Bankası güvencesiyle Telsim aboneleri Online kontör yüklemek için sisteme bir defalık kayıt yaptırmak zorundadır. Bu kayıt sırasında hiç bir şekilde sizlerden Kredi Kartı bilgilerinizin girilmesi istenmemektedir.

 

İKİNCİ ADIM:

Kayıt olduktan sonra istediğiniz an 7/24 Online olarak kontör yükleyebileceksiniz. Bu işlemler için:

  • İşlem-1: Üyelik Girişi yapınız.
  • İşlem-2: Telsim Cep için Kontör, Telsim 3G Kontör, Telsim Fatura Ödeme seçeneğini seçiniz.
  • İşlem-3: Kontör yüklenecek Telsim Cep Numarasını Giriniz. Kredi Kartınızın güvenliği için cep telefonunuza SMS yolu ile şifre yollayacağız.
  • İşlem-4: Satın alınacak kontör miktarını açılan kutu yardımı ile seçiniz.
  • İşlem-5: Kredi Kartı bilgilerinizi giriniz.
  • İşlem-6: Cep telefonunuza gelen SMS ile şifreyi giriniz.
  • İşlem-7: Onay sayfasındaki Kontör satın alma işlemini onaylayınız. Kredi Kartı bilgilerinizi, Satın alacağınız Kontör miktarını, hangi Telsim Kontörlü hata yükleyeceğiniz GSM Numarasının işlemi sonlandırmadan önce onaylamanız gerekmektedir.
  • İşlem-8: İşleminizi sonlandırıp Kontörünüzü yükleyiniz. İşlem bittikten sonra ekrandaki işlem numarası ile sizlere kontörünüzün yüklendiği bilgisi SMS ile gelecektir.

Not: Online kontör satın alınırken kullanıcı şartları kabul edilip işlem onayını doğruladıktan sonra satın aldığınız kontör için hiç bir şekilde iade kabul edilmemektedir. Lütfen On-Line Kontör sitemiz içindeki Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Şartlarını okuyunuz.

 

(C) KULLANIM ŞARTLARI:

Lütfen, https://kontor.limasolbank.com.tr kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

1.       Kullanım ve Güvenlik Kuralları: https://kontor.limasolbank.com.tr üyesi olan herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, Gelişmiş üyelik haricinde veya  aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, LTKB site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

a)      Üyelerin kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler  

tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan ÜYE sorumludur.

b)      Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların

özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz.

c)       Bu https://kontor.limasolbank.com.tr sitesi Telsim KONTÖR alımını On-Line olarak Limasol Türk Kooperatif Bankası güvencesiyle gerçekleştirmeniz için

kurulmuştur.

 

2.       İçerik Kullanımı: kontor.limasolbank.com.tr’da sunulan görsel, yazınsal içerik kişisel kullanım içindir. kontor.limasolbank.com.tr’nin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz.

 

3.       Sorumluluklar:

a)      kontor.limasolbank.com.tr üyesi, kayıt işlemlerini tamamlanıp elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile elektronik posta adresini ve şifresini girerek kontor.limasolbank.com.tr sitesini kullanmaya başlayabilir.

b)      İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya kontor.limasolbank.com.tr sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, kontor.limasolbank.com.tr

                    tarafından geçici veya sürekli olarak üyenin kontor.limasolbank.com.tr’dan yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.

c)       Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için lütfen "Gizlilik Politikası" sayfasını ziyaret ediniz.

d)      ÜYE, Servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

 

     4.   Hak ve Yükümlülükleri:

a)      kontor.limasolbank.com.tr, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden ve teknik arızalar dışında yararlandırılacağını, üyenin paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt ederken üyenin de kontor.limasolbank.com.tr sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya Resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, kontor.limasolbank.com.tr ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

b)      kontor.limasolbank.com.tr taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. kontor.limasolbank.com.tr ’nin her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, kontor.limasolbank.com.tr ‘da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve kontor.limasolbank.com.tr sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

 

5.        Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi: Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

 

6.       Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü: Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mahkemeleri yetkili kılınmıştır. Ödeme Güvenliği Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek: Kredi kart numarası ) kontor.limasolbank.com.tr tarafından şifrelenmiş olarak saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL 3D Secure tabanlı 256-Bit güvenlik kodlaması ile gerçekleştirilmektedir.

 

  Copyright © 2014 Limasol Türk Kooperatif Bankası